ΚΑΜΕΡΑ ΔΙΚΤΥΑΚΗ WIFI 1.3MP C SERIES WI-FI - DH-IPC-C15
Camera
Image Sensor
1/3” 1.3Megapixel progressive CMOS
Effective Pixels
1280(H) x960(V)
RAM/ROM
256MB/16MB
Scanning System
Progressive
Minimum Illumination
0.5Lux/F2.2(Color), 0Lux/F2.2(IR on)
S/N Ratio
More than 50dB
IR Distance Distance
up to 10m(33ft)
IR On/Off Control
Auto/ Manual
IR LEDs
1
Lens
Lens Type
Fixed
Mount Type
Board-in
Focal Length
2.3mm
Max. Aperture
F2.2
Angle of View
H:125°;V:89°
Focus Control
Fixed
Σχετιζόμενα Προϊόντα
Κατασκευαστής: DAHUA
· Intel Processor
· Max 256 IP Camera Inputs
· Max 512Mbps Incoming Bandwidth
· 24 Hot-swap HDDs
· Supports RAID 0/1/5/6/10/50/60
· iSCSI and Mini SAS for Expanded Storage Space
· Optional HDMI Output Extension Board with 8 HDMI
· Smart Tracking and Intelligent Video
· Redundant Power&7-inch HD LCD Monitor...
· Intel Processor
· Max 256 IP Camera Inputs
· 24 Hot-swap HDDs
Κατασκευαστής: MEAN WELL
Εξαιρετικά ποιοτικό και αξιόπιστο τροφοδοτικό για κάμερες ασφαλείας και καταγραφικά
Power supply: 85÷264VAC
Power supply output: 1A/12VDC
Voltage adjustment range: 12V÷15V
Efficiency: 74%
Protections: SCP, OLP, OVP*
Dimensions: L=85, W=60, H=37 [+/- 2mm]
Warranty: 2 year from the production date
For mounting on a DIN rail, required bracket: PSDIN1
Power supply: 85÷264VAC
Power supply output: 1A/12VDC
Efficiency: 74%
Protections: SCP, OLP, OVP*